Apie Mus – Lukna

Susipažinkite su Luknos komanda

dagne

Dagnė

Kūrybiškumo ir idėjų perteklius. Jei galėtų – kasdien įgyvendintų kokią crazy idėją. Bet patikėkit, šiuo keliu ji ir eina. Visada laukit siurprizų, pakvietimų dalyvauti kartu bei šiltų pokalbių apie augintinius, nes ji tą gali daryti valandų valandas. Kai dirba, aplinkoje neturi būti nei cypt.
julija

Julija

Prisiminkit kokį animacinį filmuką, kuriame visada yra vienas mielas zuikis, kuris daug tarška ir visada šypsosi. Tai Luknoje tas zuikis yra Julija. Visada geros nuotaikos, visada padės ir supras, dėl to drąsiai galit į ją kreiptis. Dirbti gali visomis aplinkybėmis, net ir siaučiant uraganui.
tomas

Tomas

Jis visada viską žino. Toks jausmas, kad jam slapta kažkas siunčia informaciją, nes kaip įmanoma žinoti atsakymus į visus klausimus? Kai dirba, visada daug dainuoja ir juda, sakė tai jam leidžia geriau padaryti darbus. Tai dirbam atskirai.
luna

Luna

Luknos karalienė ir veteranė. Be jos reikalai nevyksta, dokumentai nebūna patvirtinti, nauji komandos nariai be sutikimo nepriimami. Vadas – ne kitaip. Mylimiausias užsiėmimas, šokdinti visus pagal savo užgaidas.
pupele

Pupelė

Ji net nežino, kad yra Luknos komandos dalis, nes tarp gilaus miego ir pasiutėliško žaidimo su visomis savo pelytėmis, kurių turi kokį 100, jai dar rūpi prisiglausti prie žmogaus rankų. Ir tai būtų viskas. O šiaip, kad ir kur ji gyvenime papuola, per daug nesijaudina. Yra ko iš jos pasimokyti.
ixas

Ixas

Didžiausias tankas mūsų Luknos šeimoje. Įsivaizduoja, kad yra mažas, lengvas kačiukas, bet sveria 36 kg. Kai jam sakai: atnešk pagaliuką, atneša tau medį. Čia rimtai. Užtat miega padėjęs galvą ant pagalvės.